Голосування заблоковане – чому, що далі?

Якщо ви побачили текст “Через “накрутку”, голосування автоматично призупинене” замість голосування, це означає, що система заблокувала голосування для деяких проєктів. І це сталося тому, що хтось вирішив “накрутити” голоси, і тим самим “грати не чесно”.

Як і будь-яка нечесна гра, рано чи пізно, обертається проти тих, хто вирішив так нечесно грати.

Іспанія, Бразилія, Росія, Китай, Індія і т.п. за секунди йдуть на проєкт. Ми звісно, віримо в те, що школа має велику кількість випускників у різних країнах світу. Але ми не віримо в те, що всі вони консолідувалися і в секунду почали голосувати. Система також у це не повірила, і заблокувала голосування через “аномальну” поведінку.

Що буде з заблокованими проєктами?

Після ретельного аналізу, в залежності від об’ємів “нечесної гри”, будуть видалені бото-голоси, і, можливо, проєкт буде розблоковано для подальшого голосування. Скільки на це піде часу? Скоріш за все, декілька днів.

Не користуйтеся “накруткою”, адже ваші витрачені ресурси будуть марними коли проєкт буде остаточно знятий з громадського голосування. А таке може статися, якщо повториться ситуація після розблокування.

Звісно, ми вжили всіх необхідних заходів, щоб максимально мінімізувати такі випадки.