Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 6943 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Проєкт спрямований на створення сучасних умов, необхідних для підвищення інтересу учнів середньої та старшої школи Антонівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №18 до вивчення математики, як однієї з ключових дисциплін, які людина має засвоїти за час навчання в школі та використовувати отриманні знання протягом всього життя.

В рамках реалізації проєкту передбачається проведення уроків-практикумів по використанню знань з математики в практичних обставинах із застосуванням групових форм роботи, сучасних інтерактивних засобів навчання і наочності, з залученням батьків та представників професій. Буде створена нова відповідна математична обстановка в кабінеті, яка певним чином обумовить розвиток в учнів належної оперативної пам’яті та абстрактного мислення, а також правильного формування логічних ланцюгів стосовно певного матеріалу. Проведений цикл уроків активізує пізнавальну діяльність школярів та допоможе бути конкурентоспроможними і реалізуватися в майбутньому житті.

Пам’ятаєте свої шкільні роки? Який предмет був дуже важливим, але і дуже важким для більшості учнів?
Звичайно, це – МАТЕМАТИКА!

Чи хотіли б Ви зробити цей найскладніший (але потрібний всім) предмет легким для Ваших дітей? Це можливо!

Створимо разом сучасний інтерактивний кабінет математики в нашій Антонівській загальноосвітній школі №18!
В ньому навчання наших дітей стане комфортним і цікавим.
Учні зможуть на практиці пізнавати корисні секрети та лайфхаки, використовувати отримані математичні знання в життєвих ситуаціях.

Мрія стане реальністю!
«Володарка наук» стане улюбленим шкільним предметом!!!
Зробіть крок у майбутнє, проголосуйте за проєктвчителя математики Ольги Іванівни Письменної «Через математику до життєвих вершин»!