Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 8971 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

1705 учнів нашої школи –  це поєднання енергії та драйву, тому їм необхідний простір для рухливих ігор та занять спортом.

Центр спорту – ось, що потребують діти й молодь.  Хто з учителів та учнів не мріяв займатись зумбою, познайомитись з елементами бойового гопака або теквондо в стінах рідної школи, де учасники освітнього процесу проживають більшу частину дня. До хобі та здорового способу життя – один крок! У реалізації нашої мрії досвідчені партнери-спортсмени та тренери  готові нам допомогти!

Школа №26 міста Вінниці має два спортивні зали, у яких займаються учні, але вони недостатньо  обладнані. Ми  вже розпочали роботу над тим, щоб зробити малу спортивну залу цікавою й привабливою для дітей та дорослих. Там з’явились велотренажери, які виробляють електричну енергію та дозволяють поєднати зарядку гаджетів із користю для здоров’я.

Сьогодні команда проєкту мріє додати у спортивні зали обладнання для фітнесу та ігрових видів спорту. Ми придбаємо м’ячі для фітнесу, баскетболу, волейболу та футболу, щити із сіткою для баскетболу, гімнастичні палиці, обручі та скакалки, фішки та конуси для розмітки поля, мати. Загальна сума витрат 45 000 грн. За власний кошт школа придбає  шведську стінку, набори гантелей, а також організує безкоштовні заняття з фітнесу Zumba, бойового гопака та теквондо.

Зробімо РАЗОМ життя закладу комфортним. Дбаймо про ЗДОРОВ’Я, добробут дітей та громади закладу. Голосуй!! # 26 – найкраща!

Команда проєкту:

  • Фасоля Н. А. – заступник директора з навчально-методичної роботи
  •  Поліщук В.В. – представник батьківської громади закладу
  •  Коваль О.О. – вчитель біології закладу