Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 9615 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

BOOST – з англійської ПІДТРИМКА!!! У наші буремні часи її потребують УСІ – учні, батьки, вчителі, громада…!

Створення Освітнього хабу «BOOST Центр»  у школі-гімназії № 6 м. Вінниці може стати такою підтримкою і для ТЕБЕ! Тож створимо його РАЗОМ!

Де? У школі-гімназії № 6

Коли? Вже цього літа!

Для кого? Для учнів нашої гімназії, їхніх батьків, вчителів і громади.

Для чого? Для навчання, взаємодії, здійснення проєктної діяльності та  втілення найсміливіших ідей і найкрутіших задумів!

Стань частиною реалізації цього неймовірного проєкту, проголосувавши за нього! Наша мрія – зробити наш заклад осередком змін у громаді! Приєднуйся до нас!!!

Даний проєкт передбачає переоблаштування однієї зі шкільних рекреацій школи-гімназії № 6 м. Вінниці в освітній хаб «Boost Центр», що стане осередком для навчання, здійснення проєктної діяльності та взаємодії між усіма учасниками освітнього процесу в закладі (учнями 5-11 класів, їхніми батькам, вчителями та представниками громади). Робота даного хабу дасть можливість забезпечити гімназію окремим комфортним освітнім простором, де буде здійснюватись навчання (тренінги, майстерки, зустрічі тощо) для учнів, батьків та вчителів, у тому числі за підтримки та у співпраці з партнерами, а також успішно реалізовуватимуться діючі освітні проєкти та програми, в яких бере участь гімназія, і розроблятимуться нові освітні ініціативи. Крім того, його функціонування не тільки значно посилить роль учнівського самоврядування і шкільних активістів, оскільки вони матимуть власний відкритий простір для своєї діяльності, але й сприятиме соціальній інтеграції дітей з особливими освітнімипотребами шляхом їхньої повноцінної та безпосередньої участі в роботі учнівського самоврядування та різних освітніх заходах, що будуть там проводитись.