Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 8180 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Відсутня можливість здобувати освіту дітям, які тимчасово не мають змоги відвідувати навчальний заклад через сезонні захворювання, критичні захворювання, операції, травмування та період реабілітації, інвалідність (фізичні вади розвитку), складні сімейні обставини, навчання за обміном, проживання у тимчасово окупованих територіях.

Щороку у нашому ліцеї дистанційно навчається від 86 до 100 осіб (з урахуванням дітей з окупованих територій та переможців програм за обміном), без урахування програми “Крим-Україна”. Через тривалу хворобу (більше 1 місяця) не мають змоги відвідувати навчання від 15 до 20 учнів щороку, а від тижня до місяця пропускають навчання 20-50 учнів щомісяця. За умови загального карантину, ще 570 учнів ліцею переходять на дистанційне навчання.

Через неможливість бути присутніми на заняттях учні не отримують необхідних знань, втрачають можливість скласти краще ЗНО і в майбутньому не можуть обрати більш престижні ВНЗ чи взагалі вступити до них.

Ми бажаємо створити відео-лабораторію для реалізації рівного доступу до якісної освіти шляхом дистанційного навчання у Херсонському ліцеї Херсонської обласної ради дітей із сільської місцевості під час карантину,  тривалої хвороби, а також забезпечення можливості здобуття освіти дітям з тимчасово окупованих територій.

Підтримайте нашу ініціативу!