Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 411 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

FullLife – це повноцінне життя для всіх дітей!

Full Life – це ігровий майданчик (зі спеціально обладнаними гойдалками, тренажером, столом-пісочницею, лавами) для дітей із особливими освітніми потребами.

Full Life – це таке місце відпочинку, де батьки могли б спілкуватися з дітьми та між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером.

Наша команда вважає, що саме СПІЛЬНІ ігри дітей із особливими освітніми потребами зі здоровими дітьми – це найпростіший спосіб інклюзивної освіти та виховання людяності й толерантності.

Ми переконані, що наш проєкт допоможе створити сприятливі умови для організації дозвілля дітей із особливими освітніми потребами, не тільки нашої школи, а й усього міста, бо на базі нашої школи працює Краматорський Інклюзивно-ресурсний центр на обліку якого перебуває 734 дитини з особливими освітніми потребами, для зміцнення їх здоров’я та задоволення потреб у руховій активності.

Ми звертаємося абсолютно до всіх! До тих, у чиїх сім`ях зростають діти з особливими потребами, та до тих, у чиїх родинах, на щастя, ростуть здорові дітки!

Підтримайте наш проєкт! Проголосуйте за повноцінне життя для ВСІХ дітей!!!