Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 529 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Для чого ми створили цей проєкт??
Насамперед це- якісна організація корекційної та розвиваючої роботи в стінах школи для дітей з ООП!!

Одним із завдань процесу навчання сучасної школи є створення комфортних умов, які сприятимуть включенню дитини у соціальну активність, набуттю освітніх навичок. саме тому ресурсні кімнати є необхідним елементом сучасної школи, де ведеться інклюзивне навчання, тобто, спільне навчання дітей з особливими потребами та їхніх однолітків.
Правильна організація простору ресурсної кімнати та її комплектація якісним обладнанням сприяє ефективним заняттям та забезпечує позитивну психологічну атмосферу для дітей, – що, власне передбачає реалізація задуму.

Впровадження даного проекту це- успішна соціалізація та адаптація дітей з ООП, радість батьків та дітей від того, що доля їх не байдужа оточенню, що вони не лишаються сам-на -сам зі своїми проблемами, що їх почуто і надано кваліфіковану допомогу.

Я не перший рік працюю психологом у сфері освіти, безпосередньо, з сім’ями дітей з особливими потребами. Найчастіше, що мені доводиться чути від батьків: « МИ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНІ!!»
Так от, власне, що я намагаюся змінити, так це відношення спільноти до потреб таких родин, та допомогти батькам і дітям відчути себе, якщо й не щасливими, то хоча б зрозумілими та почутими!!

Р.S. Дорогі мої дорослі!!
Один із моїх підопічних (хлопчик з ООП) мріє стати художником,- заняття з АРТ-терапії його улюблені, а його малюнки здатні надихати інших…Інша, – дівчинка мріє стати лікарем і неодмінно «вилікувати всіх дітей без винятку», – вона дуже старанно, міцно стикаючи олівець, виводить різні візерунки, а коли щось не виходить вона дуже засмучується, але ми починаємо знову і знову….Мені боляче розуміти, що з її діагнозом, її мрія так і залишиться мрією, але я певна, ВІРИТИ вона повинна!! І ми знов разом мріємо про лікаря-чарівника, яка колись «вилікую всіх дітей без винятку»!!…

P.P.S. А вчора мені зателефонували зневідомого номеру і дитячий голос запитав: « Вам нужны игрушки для вашей комнаты, у меня есть, могу принести?!» .