Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 78 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

МЕТА І ЗАДАЧІ ПРОЄКТУ
Створення для громади міського мікрорайону центру з 3-Д друку, для підготовки майбутніх фахівців з цього інноваційного напрямку та поліпшення якості та кількості наочностей з вивчення предметів для закладів освіти.

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЄКТУ
Створення на базі Краматорської ЗОШ №16 сучасного центру з моделювання, робототехніки, технологій 3-Д друку, з метою як навчання учнів та педагогів навчального закладу з цих напрямків так і розповсюдження напрацьованого досвіду серед педагогічних працівників та учнів інших шкіл міста та навчальних закладів Донецької області.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ
Постійно спілкуючись з учнями випускних класів та проводячи опитування випускників 9-х класів перед профільним навчанням в 10-11 класах та випускників 11-х класів. Було виявлено, що з випускників математичних та інформаційно-технологічних профілів в місті Краматорську продовжують своє навчання з випускників 9-х класів 80% (на першому місці за заявами випускників, математичний профіль навчання, на другому місці інформаційно-технологічний профіль). То з випускників 11-х класів в нашому місті залишаються навчатись лише 15%.

Основною причиною, яка змушує випускників залишати рідне місто, це відсутність в закладах сучасних напрямків в навчанні, які б давали можливість опанувати випускникам нові сучасні технології в науці та техніці та буди конкурентоспроможним спеціалістом з цих напрямів. Тому відповідно до потреб сучасних випускників необхідно вже в закладах базової освіти створювати центри, де б учні вивчали новітні технології та отримували навички роботи з сучасним обладнанням. А беручи до уваги, що вчителям теж слід вивчати нові тренди в освіті, то такі центри можуть сприяти підвищенню кваліфікації працівників закладів освіти.

ПЕРСПЕКТИВИ
Роботу центру буде продовжено та поступово фінансування роботи центру буде відбуватись з місцевого бюджету та з коштів, що центр буде отримувати самостійно.