Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 1009 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Здійсниться мрія учнів, педагогів та батьків щодо створення приміщення для зустрічі та єднання різних поколінь в згуртовану громаду, показу майстер-класів, воркшопів, тренінгів та інших заходів. Мріємо про artпростір, де діти мали б змогу проводити позаурочний час та реалізовувати свої здібності.

МЕТА І ЗАДАЧІ ПРОЄКТУ

Мета: створити artпростір, у приміщенні непрацюючої майстерні , для якісного проведення інтерактивних, розвивальних, пізнавальних заходів з учнями, батьками, педагогами ЗОШ № 1 протягом серпня- жовтня 2020, до 90-річчя школи.
Задачі:
– ремонтні роботи приміщення,
– тематичний дизайн стін,
– облаштуваннясучасногоосвітнього арт-простору для проведенняінтерактивнихзаходів з метою розвиткутворчогопотенціалу та морального розвантаженняучнів.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ

Наступного навчального року 2020-2021рр нашій школі виповнюється 90 років. Усі наші учні активні, творчі та позитивні, але, на жаль, ми не маємо актової зали, де б мали змогу розвивати свої таланти, тому виникла ідея переобладнати приміщення шкільної непрацюючої майстерні в сучасну актову залу(майстерню розвиткутворчих здібностей).
Отже, ми можемо отримаємо комфортне, багатофункціональне, універсальне приміщення для реалізації культурно-просвітницьких потреб шкільної спільноти.
Якщо ви підтримаєте наш проект, то незабаром у школі з’явиться майстерня творчого розвитку, де учні разом з батьками та вчителями будуть мати прекрасний artпростір для реалізації своїх талантів.

ПЕРСПЕКТИВИ

Даний проєкт реалізовується на перспективу, що допоможе залучати щороку дітей та  молодь до активного здорового життя і цікавого, успішного навчання в школі, можливість спілкуватися та реалізовувати власні креативні проєкти. Ключові показники успіху – постійне проведення  освітніх та позаурочних заходів, запровадження постійно діючого хореографічного гуртка.

Наступного навчального року 2020-2021рр нашій школі виповнюється 90 років. Усі наші учні активні , творчі та позитивні, але на жаль ми не маємо актової зали, де б мали змогу розвивати свої таланти, тому Тому виникла ідея переобладнати приміщення шкільної непрацюючої майстерні в сучасну актову залу(майстерню розвитку творчих здібностей).
Таким чином ми отримаємо комфортне, багатофункціональне, універсальне приміщення для реалізації культурно-просвітницьких потреб мешканців мікрорайону.
Якщо ви підтримаєте наш проект, то незабаром у школі з’явиться майстерня творчого розвитку, де учні разом з батьками та вчителями будуть мати прекрасний арт-простір для розвитку своїх талантів.