Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 99 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

МЕТА І ЗАДАЧІ ПРОЄКТУ
Створити осередок для учнів на базі Краматорській ЗОШ І – ІІ ступенів № 13, в якому вони будуть навчатися роботехніки для формування нових навичок програмування інженерії та створення можливості для членів клубу мати конкурентні переваги на ринку праці, реалізація проекту у 2020 року.

КОРОТКИЙ ОПИС
На базі Краматорській ЗОШ І – ІІ ступенів № 13 створюємо гурток «Роботехніка для дітей». Ми створюємо клуб робототехніки для можливості молоді розвиватися у сучасному світі, проводити своє дозвілля в інтелектуальному ключі.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ
Сучасний етап розвитку науки й техні кихарактеризується зростанням популярності робототехніки та розширенням сфери використання роботів. Про збільшення темпів розвитку роботехнічної галузі також свідчать результати дослідження Всесвітнього економічного форуму (WEF – WorldEconomicForum) (див. звіт WEF за 2018 р. про тенденції розвитку майбутніх професій – FutureofJobsReport 2018). Якщо молодь не вчиться новим технологіям – то вона менш конкурентоздатна і відповідно буде мати меншу зарплату, гіршу роботу. Сучасний ринок праці вимагає нових знань і нових технологій і відчувається відтік молоді та її мала адаптація до потреб сучасності.

ПЕРСПЕКТИВИ
Проводити уроки з роботехніки. Навчити дітей створювати свої власні проекти. Та знаходження партнерів для участі в конкурсах з Роботехніки.