Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 1147 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Наша старенька, але така тепла і привітна школа гостинно відкриває свої двері з 1937 року. Тривалий час мивідчували недостатнє фінансування освіти, що призвело до негативних наслідків. Разом з батьками наших учнів ми розробили проєкт «Вільний вхід до освіти».

Старі двері центрального входу знаходяться в аварійному стані. В залежності від погоди то розбухають й важко відчиняються, то зсихаються та деренчать. Несуть небезпеку всім учасникам освітнього процесу. Особливо страдають учні початкової школи. У разі виникнення небезпечної ситуації весь колектив школи повинен мати вільні шляхи до евакуації з будівлі. Основним виходом є центральний, через який проходить постійний рух великої кількості людей. Старі двері не справляються з навантаженням на них, не пристосовані для вільного доступу до будівлі людей з особливими освітніми потребами. Наразі в школі відкрито 3 інклюзивні класи та плануємо з нового навчального року відкрити ще 1 інклюзивний клас.Наразі в школі навчаються учні з порушенням опорно-рухового апарату. На мікрорайоні школі в дитячому садочку відкрито спеціалізовану групу для дітей з порушенням опорно-рухового апарату (діти на інвалідних візочках). Нові двері допоможуть створити умови для вільного доступу до будівлі школи учням з особливими освітніми потребами та безпечне середовище для всіх учасників освітнього процесу.

Головна мета нашого проєкту створити безпечне освітнє середовище з дотриманням рівних прав всіх учасників освітнього процесу, доступного для людей з особливими освітніми потребами.

За вашої підтримки ми зможемо досягти певних результатів, а саме: вільний доступ до будівлі школи, дотримання протипожежних вимог чинного законодавства, безпека всіх учасників освітнього процесу.