Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 97 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЄКТУ

Створити для учнів різних вікових категорій та потреб, безпечні, естетично – комфортні умови, для розвитку інтересу та зацікавленості вивчення англійської мови, і іміджу школи

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ

Через недостатнє фінансування школа має застарілі класи ! Це призводить до зниження інтересу у дітей до навчання, не бажання батьків приводити дітей до школи та травматизму. Тому освітнє середовище нашої школи потребує оновлення.Завдяки батькам були замінені вікна, відремонтована мебля, придбані жалюзі, але треба для безпеки учнів та мотивації до навчання відремонтувати підлогу та постелили лінолеум ( у вигляді англійської абетки), замінити двері ( зробити їх креативними у вигляді телефоної будки Лондона) та замінення освітлення.

МЕТА І ЗАДАЧІ ПРОЄКТУ

Створити комфортні, безпечні, естетично – тематичні умови для зацікавленості вивчення англійської мови, та креативну фотозону для учнів та гостей, а також імідж закладу.

ПЕРСПЕКТИВИ

Оскільки цей клас робиться у стінах навчального закладу то це робиться перш за все для безпеки та мотивації навчання предмету, підвищення рівня знання, а також всіх учнів та іміджу школи, і надалі тільки удосконалювати!