Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 128 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Давай разом змінимо життя мікрорайону на сучасне? Ти хочеш брати участь у цікавих майстер-класах, неформальних конференціях, творчих виставках, наукових хабах та крутих дискотеках? Саме для тебе ми плануємо створити у Херсонській школі №46 простір для спілкування та об’єднання громади мікрорайону «Житлоселище» міста Херсона.
Ми мріємо про проектор, екран, ноутбук, про зручнілавки-трансформери для сидіння, які легко можна прибрати у підсобне приміщення, про ролети на вікнахдля затемнення. Рекреацію на ІІІ поверсі прикрасять витончені світлини рідного міста та мальовничі види могутнього та повноводого Дніпра. І вже із 10 жовтня 2020 року на тебе чекатиме інтелігентна, гостинна, затишна територія для спілкування.

Якщо ти не байдужий мешканець «Житлоселища», учень або випускник нашої школи, якщо ти мрієш про добрі справи і зміни та маєш сили сам стати їх рушієм, якщо ти маєш бажання спілкуватися із однодумцями та жити сучасним життям нашої громади, тоді підтримай своїм голосом так потрібний усім нам проєкт «Обійми мене, Херсон!»

Нам потрібен саме твій голос!
Підтримай добру справу!
Прокачай рідну школу!
Проголосуй за наш спільний проект «Обійми мене, Херсон!»