Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 2827 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Проєкт було створено для:
– ремонту ґанку закладу, облаштування пандусу та перил біля головного входу до школи для маломобільних груп населення, матерів з дитячими візочками та людей з інвалідністю;
для запобігання аварійних ситуацій, які можуть виникнути з подальшим руйнуванням сходів та призвести до травмування відвідувачів навчального закладу;
створення комфортної, естетичної зони (арт-об’єкта) для проведення масових заходів для школярів, батьків, громади (тематичні виставки малюнків та поробок, концертні програми, ігри тощо).

Школа – це велика країна, де діти проводять значну частину свого часу: дитинство та юність. Херсонська ЗОШ І-ІІІ ступенів №46 – це сучасний заклад, де створено належне освітнє середовище з сучасними технічними засобами навчання. Щороку приміщення школи ремонтується, модернізується, але нагальною на сьогодні є потреба капітального ремонту центрального входу закладу. Адже фактично з часу будівництва школи ці роботи не проводились.

У 2019 році було демонтовано піддашок, який знаходився в аварійному стані. Сходи потребують капітального ремонту, вони мають порушення верхнього покриву, що може привести до травматизму учасників навчального процесу, їхніх батьків і тих, хто завітав до школи. Будівля навчального закладу має зустрічати охайним, оригінально спроєктованим ґанком з красивими безпечними сходами із сучасних міцних матеріалів.

За таке естетичне оформлення будуть вдячні вчителі,батьки і діти.