Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 638 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

ЗНЯТИЙ З ГОЛОСУВАННЯ ЧЕРЕЗ ТЕ, ЩО АПЛІКАЦІЙНА ФОРМА НА КОНКУРС НАДІСЛАНА ПІСЛЯ ДЕДЛАЙНУ

Поки що  перший молодіжний сортувальний центр виглядає не дуже….але! Якщо ти хочеш спостерігати за чарівним перетворенням звичайного сараю, в якого протікає дах, відсутні  вентиляція та вікна, немає облаштованих для сортування стелажів  та контейнерів  на зручне, комфортне  та результативно діюче приміщення – долучайся до голосування за наш проєкт, бо ми знаємо, як це зробити та маємо натхнення  й чудових помічників для реалізації задуманого!

Навіщо ми це робимо? Знаєте, є такий відомий вислів: «Якщо навчити дітей сортувати сьогодні, то через десять років ми будемо мати чисте місто і чисту країну». Тож, створивши молодіжний сортувальний центр, діти нашої школи зможуть не лише вчитися правильному поводженню з побутовими відходами самі, але й навчати цьому інших. І тоді разом херсонські школярі зможуть надати нашому рідному місту  екологічні крила, забезпечити йому чистоту і процвітання!

Хто це буде робити?  група небайдужих до майбутнього нашого міста екодітей з команди  ZWSХерсон, що вже два роки поспіль успішно реалізують проєкт «Херсонщина без сміття», їхні батьки, друзі, партнери! Всі вони готові працювати безкоштовно, аби перший молодіжний сортувальний центр з’явився саме у Херсоні!

Місце реалізації проекту: Херсонська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №32  Херсонської міської ради

І найголовніше: навіщо чекати, поки хтось колись  подбає про твоє майбутнє, якщо ти в змозі зробити це сам вже сьогодні! Приєднуйся до екоактивних та свідомих – голосуй за проєкт  та долучай до голосування інших!