Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 1151 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Вас вітає ініціативна команда творчих, креативних та небайдужих вчителів і батьків Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №36 Херсонської міської ради з проєктом «Вуличний мультифункціональний тренажерний майданчик».

Ми бажаємо щоб у школі мали можливість безоплатно займатися фізичною культурою та спортом учні різних вікових категорій і діти з обмеженими фізичними можливостями.

Наш проєкт дозволить відкрити нові горизонти у фізичному вихованні молоді. Розвивати інтерес та зацікавленість до здорового способу життя – це наша мета, КРЕДО – яке втілиться під час реалізації цього проекту.

Актуальність проєкту

У сучасному світі проблема формування стійких цінностей здорового способу життя у підростаючого покоління є надзвичайно актуальною. Реалізація проєкту дозволить створити умови для проведення цікавих та нестандартних уроків фізичного виховання та різноманітних спортивних змагань.

Переваги проєкту

Мультифункціональний тренажерний майданчик знаходитиметься на шкільній території ЗОШ №36 міста Херсона. Він буде комфортний і доступний не лише учням та батькам, а також кожному мешканцю мікрорайону. Там будуть проводитися навчально-тренувальні заняття, змагання, заняття спортивних секцій, що дасть можливість розв’язати проблеми негативних явищ серед підлітків, пошуку спортивно-обдарованих дітей, формування в них здорового способу життя, організацію їх змістовного відпочинку та дозвілля, загартовування організму та вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді.

Тренажерний мультифункціональний комплекс буде інноваційним для дітей з вадами фізичного розвитку: дітей в інвалідних візках, з аутизмом, сенсорними і когнітивними розладами, аналогів якого у нашому мікрорайоні не існує