Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 1068 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Вас вітає команда однодумців школи-гімназії №30 міста Вінниці. Ми переконані, що жити в русі, любити своє тіло, бути його частиною – обов’язок кожної людини, а не лише танцюристів та спортсменів. Тільки рух може перетворити похмурий понеділок в дивовижний початок нового тижня, вівторок зробити днем відкриттів, середу – великою пригодою, четвер – тріумфом, п’ятницю -проривом.

Ми прагнемо вести здоровий спосіб життя, розвиватися не лише інтелектуально, але й фізично, залучаючи до активної участі батьків, учителів та учнів.

Сьогодні в Україні спостерігається невтішна статистика дитячого сколіозу. Останні дослідження вказують на стрімке зростання проблем із хребтом у дітей,кожна четверта дитина страждає від цієї хвороби.
Щороку, на жаль,загострюється проблема зайвої ваги, що веде за собою ускладнення різних хронічних хвороб.Кожна п’ята дитина у зоні ризику.

За даними вибіркового опитування учнів 5-11х класів, батьків та учителів, визначено, що більшість респондентів (82%) позитивно ставляться до занять спортом. Проте, не кожна сім’я (63%) зі свого бюджету може виділити кошти на абонемент для занять у спортивному залі.

Реалізація нашого проекту надасть можливість безкоштовно займатися спортом усім бажаючим. Ми плануємо придбати професійне спортивне обладнання для проведення занять фітнесом та класичною аеробікою, які сприятимуть зміцненню та покращенню здоров’я та фізичного стану учнів, батьків, учителів школи-гімназії.Такі спільні заняття фітнесом та аеробікою сприятимуть налагодженню партнерських стосунків між учнями учителями та батьками.

Ми сподіваємося, що наші ідеї отримають вашу підтримку. Віримо у реалізацію нашого проєкту.

Впевнені: фітнесу у Тридцятій бути!