Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 591 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Метою проєкту є створення освітнього сучасного мобільного середовища для проведення інтерактивних уроків технологій, заходів та різноманітних майстер-класів.

Комунальний заклад «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 Вінницької міської ради» має віддалене розташування від центра міста і в даному мікрорайоні школа – це єдиний заклад, в якому діти мають можливість не тільки навчатись, але й відвідувати гуртки.

Створення шкільного Showroom на базі закладу дасть можливість розширити спектр гуртків у закладів.

Завдяки даному проєкту, учні отримають рівноправний доступ до освітнього середовища, а також, відбуватиметься процес раннього занурення учнів у професію і як наслідок – учень отримає можливість вибору власної освітньої траєкторії розвитку.

Використовуючи мобільний освітній простір для індивідуальної, групової та колективної роботи, учні зможуть налагоджувати співпрацю, товариські відносини, розширювати кругозір та коло спілкування. В шкільному  Showroom учні будуть працювати над виготовленням різноманітних текстильних виробів та бути учасниками конкурсів, майстер-класів, проєктів міського, обласного та всеукраїнського рівнів.

Віримо в успіх нашої ідеї. Дякуємо за Вашу підтримку!