Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 5 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

МЕТА

Облаштувати місце на подвір’ї школи, де б діти мали змогу активно відпочивати під час перерв.

Знизити відсоток дитячого травматизму під час освітнього процесу, за 2019-2020 н.р. 60% випадків травм сталися під час перерв. Підвищити комунікативні здібності учнів. Сприяти здоров’язберагіючим факторам: бажання перебувати на свіжому повітрі, а не грати гру в класі чи коридорі.

АКТУАЛЬНІСТЬ ПРОЄКТУ

Проєкт спрямований на організацію відпочинку учнів під час перерв шляхом встановлення сучасних альтанок, які дадуть можливість дітям грати в настільні ігри та комунікувати. Наявність даних об’єктів покращить якість проведення старшокласниками веселих перерв для учнів початкових класів.

ЗАПЛАНОВАНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Встановити сучасні креативні бесідки в яких учням хотілося б проводити час на перерві з користю. Проводити вікторини, флешмоби, турніри та змагання не порушуючи навчальний процес, використовуючи великі перерви. На відкриття даного об’єкту провести конкурс на кращу назву для кожної бесідки. Започаткувати банк настільних ігор, які принесуть учні до школи.

ПЕРСПЕКТИВИ

Активне використання щодня на перервах. Проведення заходів за умови непогоди. Також можливість для учнів початкових класів проведення ранкових зустрічей на свіжому повітрі.