Голосування завершилося. Дякуємо за вашу участь!

Всього 246 голосів
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Опитавши близько 100 батьків та 200 учнів школи – гімназії ми дослідили, що, майже всі учні середньої школи (5-8 класи) не володіють навичками домедичної допомоги та 20 відсотків батьків  зможуть надати першу допомогу потерпілому в разі необхідності.

Створення навчального центру, на базі школи – гімназії, для дітей 5-11 клас та батьків , для оволодіння ними практичними навичками на тренажерах з надання домедичної допомоги потерпілим.

На жаль, стан здоров`я погіршується, а хвороби “молодіють”, в рази збільшуються  кількість ДТП, надзвичайні ситуації, військові конфлікти  тощо.  Не кожна людина вміє і знає як правильно надавати домедичну допомогу,  і як діяти в тій чи іншій НС. На уроках та заходах практично можна опанувати накладання пов’язок і все. На словах важко навчити правильно робити  серцево – легеневу реанімацію, тощо. Але спробувавши зробити це на манекенах навички залишаються надовго!   Теорія без практики – мало результатів. А значить, втрачене найдорожче – чиїсь здоров’я та доля! Велика кількість фахівців – а  кількість менекенів – відсутня!

Завдяки  придбаним манекенам, тренажерам та вмінням і навичкам буде збережено не одне життя! Зміниться відношення дитини до власного   здоров`я та здоров`я своїх рідних. Особливо це стосується осіб які можуть брати участь в АТО, а також під час ДТП та аварій, травмування в побуті тощо.

Підтримайте наш проєкт!

Збережена доля – щаслива родина!